Главная

Регистрация

Вход
Автотюнинг
Вторник, 16.04.2024, 14:16:37
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » АВТО РАЗДЕЛ » Тюнинг салона » Робим підсвітку салону
Робим підсвітку салону
autotuningДата: Вторник, 12.08.2008, 15:45:40 | Сообщение # 1
Admin
Группа: Аминистраторы
Сообщений: 162
Репутация: 20000
Статус: Offline
- Одже, оскільки враховуючи дороговизну Неонових трубок і вартість діодів і підручного матеріалу, плюс маючи мінімальний інструмент варто замислитись - навіщо платити більше, коли можна зробити власноруч ?!
- Робимо підсвітку ніг в салоні.

- Використаний інструмент:
- паяльник (для припаювання діодів, резисторів і проводів)
- канцелярський ніж (зачищення проводів)
- свердло (для висвердлення дірок під діодні патрони)
- запальничка (для обжимання термо кембриків)
- пінцет

- Використаний матеріал:

- світловий діод
- резистори номіналом 1кОм
- провід
- кембрики
- цоколя для діодів
- пластик
- клеюча плівка.

- Першим етапом буде виготовлення основи на якій будуть закріплені діодні патрони. Можна використати будь-який підручни матеріал, та в мене це виявився пластиковий профіль з якого я і вирізав основу.

- Далі підбирав колір діодів, пробний варіант був синім, оскільки він світить най яскравіше, но всетаки під колір машини залишу свій вибір на яскраво червоному.
- тут показано тип цоколів. Він виготовлений з заліза і я думаю буде гарно розсіювати світло.

- Обклеївши плівкою в чорний колір (пластик білий був) можна прикручувати і цоколя до основи.
- Сорі звичайно за неакуратність прокладання проводків (їх всеодно видно не буде) ми припаюємо резистори на ПЛЮСОВУ ножку номіналом 1 кОм і паралельно підключаєм їх до інших - це вже залежить скіль Ви захочете їх поставити. В мене їх по 5 шт на кожну сторону.

- це вже вигляд з внутрішньої сторони, припайка і підключення діодів. Тут показано, що резистор ми припаюєм до плюсової ножки діода і паралельно остальні.
- Ось і зовнішній вигляд з переду:


- Бюджет
- діод - 1,5 грн
- резистор 0,10 грн
- цоколь - 3 грн
- дроти, припой і основу - не рахую.

- Якщо ставити по обидві сторони по 5 діодів - вартість вийшла мені 46 грн. плюс багато задоволення бо зробленоце все власноруч.

Прикрепления: 0667806.jpg (80.2 Kb) · 5387448.jpg (89.9 Kb) · 2441619.jpg (58.7 Kb) · 1348421.jpg (42.7 Kb) · 2416814.jpg (21.0 Kb)
 
Форум » АВТО РАЗДЕЛ » Тюнинг салона » Робим підсвітку салону
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024